Обчислити масу солі, яка міститься в 200 г розчину з масовою часткою солі 20%.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Рафаэль.

Ответ:

40 г солі

Пошаговое объяснение:

розчин солі (100%)= сіль (20%) + вода

1) 200*20:100=40 г солі - в розчині масою 200 г з з масовою часткою солі 20%

Отвечает Беденков Артем.

Ответ:

дано

m(ppa) = 200 g

W= 20%

--------------------

m(соли) -?

m(H2O)-?

m(соли) = m(ppa) * W / 100% = 200*20% / 100% = 40 g

m(H2O) = 200 - 40 = 160 g

ответ 40 г, 160 г

Пошаговое объяснение: