У розчині міститься 35% солі. Якщо додати140 г солі, то в розчині буде міститися 60% солі. Яка

початкова маса розчину?Скільки грамів солі було в розчиніспочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарелко Никита.

Ответ:

196 г солі було спочатку

Пошаговое объяснение:

              х=35%

     х+140=60%

х/(x+140)=35/60

35(x+140)=60x

  35x-60x=-4900

          25x=4900

               x=196