У розчині міститься 35% солі. Якщо додати 140 г солі, то в розчині буде міститися 60% солі. Яка

початкова маса розчину?Скільки грамів солі було в розчиніспочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арамянц Тигран.

(0,35x+140)/(x+140)=0,6

0,35x+140=0,6*(x+140)

0,35x+140=0,6x+84

0,35x-0,6x=84-140

-0,25x=-56

x=-56/(-0,25)

x=224