1. знайдіть середнє арефметичне чисел (не 1 а 5 класс) 25.6; 28.7; 14.4; 12.8 2. виконайте задачу

Турист ішов пішки 3 години за швидкістю 5 км\год. Знайдіть середню швидкість туриста протягом усього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25.6+28.7+14.4+12.8=81,5/4=20,375

2 нельзя решить без общего расстояния пути которое он прошел