Знайди значення виразу -7b-(3b-2a) якщо,a-5b=-7


Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Ответ: -14.

Пошаговое объяснение:

-7b - (3b - 2a) = -7b - 3b + 2a = -10b + 2a = 2(a - 5b).

Т.к. a - 5b = -7, то 2(a - 5b) = 2 · (-7) = -14.