Чому дорівнює X у квадраті якщо Х це корінь рівняння 1+0.6х-2=5.6х


Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Дима.

Ответ:

1/25

Пошаговое объяснение:

0.6х-5.6х=-1+2

-5х=1

х=-1/5

Відповідь: 1/25