ДАМ 38 БАЛІВ!! два промені, проведені з вершини розгорнутого кута, розбивають його на 3 частини

пропорційно до чисел 1 : 1⅓ : 2⅔. знайди величини цих кутів та зроби креслення (розгорнутий кут-180°. мені задали по математиці, не кидайте скарги)

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Поля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х° , тоді відношення частин х , 1 1/3х , 2 2/3х

Складемо рівняння:

х + 1 1/3х + 2 2/3х = 180°

5х = 180°

х= 180° : 5

х= 36° один кут

1 1/3х = 1 1/3 * 36° = 4/3 * 36° = 48° другий кут

2 2/3х = 2 2/3  * 36° = 8/3 * 36° = 96° третій кут