Без пояснення Знайти корінь рівняння 3х-5=5х+9


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрук Ульяна.

Відповідь:

3х-5=5х+9

3х-5х=9+5

-2х=14

х=14:(-2)

х=-7

Коренем рівняння є -7

Покрокове пояснення:

Отвечает Протасенко Кристина.

Пошаговое объяснение:

..............................