Мотоцикліст спочатку їхав 2,2год зі швидкістю 52,7 км/год ,а потім годину відпочивав .Після цього

він проїхав ще 3,8 год зі шв. 50 км/год,знайди середню швидкість мотоцикліста на всьому шляху. СРОЧНО!!!даючи 60 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Екатерина.

Ответ:

50,99 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 2,2 * 52,7 = 115,94 (км) - проехал мотоциклист за 2,2 часа

2) 3,8 * 50 = 190 (км) - проехал мотоциклист за 3,8 часа

3) 2,2 + 3,8 = 6 (часов) - был в пути

4) 115,94 + 190 = 305,94 (км) - проехал за 6 часов

5) 305,94 : 6 = 50,99 (км/ч) - средняя скорость мотоциклиста на всем пути