Велосипедис спочатку їхав 1,2 год зі швидкістю 14км/год а потім годину відпочивав після цього він

проїхав ще 2,8 год. Зі швидкістю 11 ким/год знайди середню швидкість руху велосипедиста на всьому шляху Помогите решить задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Султанова Аделя.

1) 1,2·14 = 16,8 (км) проїхав велосипедист до відпочинку

2) 2,8·11 = 30,8 (км) проїхав велосипедист після відпочинку

3) (16,8 + 30,8) : (1,2 + 1 + 2,8) = 9,52 (км/год) середня швидкість велосипедиста на всьому шляху.

Відповідь: 9,52 км/год.