велосипедист спочатку їхав 1,2 год зі швидкістю 14км/год а потім годину відпочивав після цього він

проїхав ще 2,8 год зі швидкістю 11км/год знайди середню швидкість руху велосипеда на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Клыкова Арина.

Відповідь:

По1) 1,2·14 = 16,8 (км) проїхав велосипедист до відпочинку

2) 2,8·11 = 30,8 (км) проїхав велосипедист після відпочинку

3) (16,8 + 30,8) : (1,2 + 1 + 2,8) = 9,52 (км/год) середня швидкість велосипедиста на всьому шляху.

Відповідь: 9,52 км/год.крокове пояснення:

Отвечает Филипов Саша.

Пошаговое объяснение:

1) 1,2 * 14 = 16,8 (км) - проехал за 1,2 часа

2) 2,8 * 11 = 30,8 (км) - проехал за 2,8 часа

3) 1,2 + 2,8 = 4 (часа) - был всего в пути

4) 4 + 1 = 5 (часов) - в пути + 1 час отдыхал

4) 16,8 + 30,8 = 47,6 (км) - проехал всего за 4 часа

5) 47,6 : 5 = 9,52 (км/ч) - средняя скорость на всем пути