Знайди корінь рівняння (1,2+0,4x):2,5=2,4 пж мені потрібно срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Алмазов Василий.

Ответ:12

Пошаговое объяснение:

(1,2+0,4x):2,5=2,4

0,48+0,16х=2,4

0,16х=2,4-0,48

0,16х=1,92

х=1,92÷0,16

х=12