СРОЧНО!!! ДАЮ 35 БАЛЛІВ!!!Площа круга дорівнює 25π см². Знайдіть площу прямокутника більша

сторона якого дорівнює подвоєному діаметру даного круга, а менша сторона на 35% більша за радіус цього круга.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює : S = πR² звідси знайдемо радіус круга

R²= S/π = 25π/π = 25

R = √25 = 5 см

Діаметр дорівнює : d =2R = 2 * 5 = 10см

Подвоєний діаметр : 2 * 10 = 20 см і це є більша сторона прямокутника

5 * 35% : 100% = 1,75 см це складає 35%

5 + 1,75 = 6,75 см менша сторона прямокутника

Площа прямокутника дорівнює:

S = a * b = 20 * 6,75 = 135 см²