Знайди значення виразів а:3+а*10, якщо а=30, а=90.


Ответы на вопрос

Отвечает Рязгис Егор.

1) Якщо а=30, тоді: 30:3±30×10=10+300=310

2) Якщо а=90, тоді: 90:3+90×10=30+900=930