При якому значенні змінної значення виразу х+8 у 7 разів менше від значень виразу 90-3х?


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ:

3,4

Пошаговое объяснение:

7(х+8)=90-3х

7х+56=90-3х

7х+3х=90-56

10х=34

х=34÷10

х=3,4