У класі 30 учнів з низ 20%відсутні.Скільки відсутніх учнів.


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Алёна.

Ответ:

6 вiдсутніх учнів

Пошаговое объяснение:

30 \times  \frac{20\%}{100\%}   =  \frac{600}{100}  = 6

6 вiдсутніх учнів