Ніяк не можу справитись, допоможіть з розв'язком. Учора число учнів, присутніх у класі, було у 8

разів більше числа відсутніх. Сьогодні не прийшли ще два учні і виявилося, що кількість відсутніх складає 20% від числа присутніх у класі. Скільки всього учнів у класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинин Макс.
Было отсутствующих-хчел., стало-х+2чел.
Было присутствующих-8хчел.,стало-8х-2чел
(х+2)-20%
(8х-2)-100%
100(х+2)=20(8х-2)
5(х+2)=8х-2
5х+10=8х-2
3х=12
х=4чел-отсутствовало вчера
8*4=32чел.присутствовало вчера
32+4=36чел. в классе