В класі 20 учнів. ⅒ частина учнів відсутні. Скільки відсутніх у класі?


Ответы на вопрос

Отвечает Абалина Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20-100%

х-10%

Складаэмо пропорцiю

х=20*10/100=2 учня вiдсутнi

Отвечает Юрина Ксения.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

20-100%

х-10%

Складаэмо пропорцiю

х=20*10/100=2 учня вiдсут