Знайдіть значення виразу - 5a + 4(2a - 4) - 20, якщо a = 20


Ответы на вопрос

Отвечает Повняк Дима.

Ответ:

-20

Пошаговое объяснение:

-5*20+4(2*20-20)=-100+4*20=-100+80=-20