На першому складі було в чотири раза менше ноутбуків, ніж на другому коли з другого складу вивезли

15 ноутбуків а на перший привезли 18, то на обох складах стало порівно ноутбуків , скільки ноутбуків було на складах спочатку варіанти:11446755​

Ответы на вопрос

Отвечает Фирсова Ангелина.

Ответ:

44

Пошаговое объяснение:

1)44÷4=11-на 1,складі

2)44-15=29-стало на 2 складі

3)11+18=29-стало на 1 складі

Отвечает Осипова София.

Пошаговое объяснение:

1 склад = х ноутбуков было сначала

2 склад = 4х ноутбуков было сначала

4х - 15 = х + 18

4х - х = 18 + 15

3х = 33

х = 33 : 3

х = 11

1 склад = (х) = 11 ноутбуков было сначала

2 склад = (4х) = 4 * 11 = 44 ноутбука было сначала

Проверка:

44 - 15 = 11 + 18

29 = 29