На другому складі було в три рази менше телевізорів ніж на першому. Коли з першого складу вивезли

20 телевізорів а на другій привезли 14 телевізорів на обох складах стало порівну. Скільки телевізорів було на кожному складі спочатку? Пожалуста поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Илья.

Ответ:

На першому складі був 51 телевізор, а на другому - 17.

Пошаговое объяснение:

Нехай на першому складі було х телевізорів, на другому - у. Тоді:

х = 3у,

х - 20 = у + 14.

3у - 20 = у + 14,

3у - у = 20 + 14,

2у = 34,

у = 17,

х = 3 * 17 = 51.