На першому складі було в 5 рази більше телевізорів, ніжна другому. Коли з першого складу вивезли 16

телевізорів, а на другий привезли 12, то на обох складах телевізорів стало порівну. Скільки телевізорів було на кожному складі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Грибакин Вадим.

Ответ:

в першому 35, в другому 7

Пошаговое объяснение:

нехай в першому 5х-16, то в другому х+12

Тоді 5х-16=х+12

5х-х=12+16

4х=28

х=7

в першому 5*7=35 телевізорів

в другому 7

Отвечает Чёрный Арсений.

Ответ:

1) 35

2) 7ᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠ