¾ кг цукерок коштує 90,75 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок?​


Ответы на вопрос

Отвечает Lvov Denis.

Ответ:

90.75÷3=30.25 -за 1/430.25×4=121 гривень

объяснение:

Пошаговое