Обчислити 1. 45+25-10 2. 90:10-5:1+7 3. 45×(14+6) 4. (25+5×6)-4:2 5. 88+(72:9-24:12)


Ответы на вопрос

Отвечает Ануарбек Нуржигит.

Ответ:

1) 60

2) 11

3) 900

4) 53

5) 94

Пошаговое объяснение:

1) 45+25=70. 70-10=60

2) 90:10=9. 5:1=5. 9-5=4, 4+7=11 (першим завжди робиться множення чи ділення)

3) 14+6=20. 45x20=900

4) 5x6=30, 30+25=65. 4:2=2. 65-2=63

5) 72:9=8. 24:12=2, 8-2=6. 88+6=94.