Периметр трикутника дорівнює 34,8 дм, а одна зі сторін 9 8/15дм, що на 3 5/6 дм менше від другої.

Знайти довжину третьої сторони. Срочно дам многа балав

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Игорь.

Пошаговое объяснение:

1) 9. 8/15 + 3. 5/6 = 9. 16/30 + 3. 25/30 = 12. 41/30 = 13. 11/30 (дм) - 2 сторона ∆

2) 34,8 - (9. 8/15 + 13. 11/30) = 34,8 - (9. 16/30 + 13. 11/30) = 34,8 - 22. 27/30 = 34,8 - 22,9 = 11,9 (дм) или 11. 9/10 - третья сторона ∆