Розв'яжи рівняння 2 1/3 x + 8= 2 - 2/3 x. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Серёжа.

Ответ:

x = -2

Пошаговое объяснение:

Переносимо відомі - вправо, невідомі - вліво і зводимо подібні доданки:

2\frac{1}{3}x+8=2-\frac{2}{3} x\\2\frac{1}{3}x+\frac{2}{3} x=-8+2\\3x=-6\\x=-2

Отвечает Сердюков Никита.

Ответ:

x = -2

Пошаговое объяснение:

Автор, прошу уточнити, в завданні вказано 2, як множник, чи 2 як змішаний дріб.

Якщо змішаний дріб:

Переносимо з Х в ліву сторону, без Х в праву.

2 1/3x + 2/3x = 2 - 8

Множимо та віднімаємо

7/3x + 2/3x = 2-8

9/3x = -6

3x = -6

x = -2

Якщо множник:

Переносимо з Х в ліву сторону, без Х в праву.

2*1/3x + 2/3x = 2 - 8

Множимо та віднімаємо

2/3x +2/3x = -6

4/3x = -6

x = -6: 4/3

x = -6*3/4

x = - 9/2

x = -4.5