між двома містами 389 км.з них одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі ,один зі

швидкістю 72,5км/год а другий 74,5км/год. Якою буде відстань між автомобілями через три години

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Иван.

Ответ:

6 км

Пошаговое объяснение:

1) 72.5*3=217.5 км - перший автомобіль через три години

2) 74.5*3=223.5 км - другий автомобіль через три години

3) 389-217.5=171.5 км - залишилося першому авто до іншого міста

4) 389-223.5=165.5 км - залишилося другому авто до іншого міста

5) 171.5-165.5=6 км - відстань між першим і другим авто через три години