Для свята купили 3 кг цукерок за ціною 130 гр і 5 кг цукерок за ціною 170 гр. Яка ціна асорті цих

цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Макс.

1) 130×3=390 (грн) вартість цукерок за ціною 130 грн за один кілограм

2) 170×5=850 (грн) вартість цукерок за ціною 170 грн за один кілограм;

3) 390+850=1240 (грн) вартість усіх цукерок;

4) 3+5=8 (кг) маса усіх цукерок;

5) 1240:8= 155(грн)

Відповідь: ціна асорті цукерок 155 грн.