6. У класі 33 учні, 30 % з них дівчата 10 років, 40 % - хлопці 10 років, а решта хлопці та дівчата,

ЯКИМ виповнилося 11 років. Скільки хлопців та дівчат 10 та 11 років у класі? Результат кожної групи дітей округлити до цілих. Помогите срочно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Яна.

1) 33*0,3~10 (уч.) дiвчата 10 рокiв.

2) 33*0,4~13 (уч.) хлопцi 10 рокiв.

3) 33-(10+13)=33-23=10 (уч.) хлопці та дівчата, яким виповнилося 11 років.