У 6-А класі 32 учні. Із них - 14 хлопців. У скільки разів дівчат у 6-А класі більше, ніж хлопців?

Яку частину учнів класу y становлять хлопці, а яку дівчата? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Юлия.

Ответ:

1)32-14=18(дів)-дівчат у класі

2) 18-14=4(дівч) - більше дівчат

а 3 я незнаю (