На координатному промені і позначено точку A (7). Які координати матиме точка В, яка віддалена від

точки А на чотири одиничних відрізки?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошкевич Елена.

В(7+4)=В(11) або В(7-4)=В(3).