Накресліть координатний промінь і позначте на ньому точку, віддалену від точки B (5) на : 1)

шість одиничних відрізків; 2) три одиничних відрізки; 3) п'ять одиничних відрізків. Памагите пж!

Ответы на вопрос

Отвечает Скутин Саша.

Ответ:

A С В D

І_________І___________І__________І________І

0 7 11 14 17

С=7+4=11(см)

В=7+7=14(см)

D=7+10=17(cм)