Кидаються 4 простих гральних кубика.Визнач,скільки різних сум цифр можливо отримати?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лаптев Владимир.

Відповідь:

33

Покрокове пояснення:

мінімально : 1+1+1+1=4
максимально=6+6+6+6=36

36-4=32 , але 4 включно отже -33 різних суми