Яка вартість верстата після 3 років його роботи, якщо початкова вартість була 12000 грн, а за

амортизацію (спрацювання) списується щороку 8% початкової вартості.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

спочатку знайдемо 8% від початкової вартості за допомогою пропорції

12000—100%

х—8%

х=(8×12000)/100

х=960(грн)

отже, якщо віднімали від початкової вартості, то нова вартість — 12000-(960×3)=9120(грн)

відповідь: 9120 грн стане вартість верстата

Отвечает Соколова Камилла.

Ответ:

9120грн.

Пошаговое объяснение:

8% от начальной стоимости это 12000грн*0,08 = 960грн

12000- 960*3= 9120грн