У саду зібрали 364 кг яблук. Частину розклали у 23 ящики по 8 кг у кожний, а решту яблук — у більші

ящики по 12 кг у кожний. Скільки використали для цього більших ящиків? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобан Саша.

23×8=184 кг кількість яблук в малих ящіків

364-184=180 кг решта кількість яблук, яка відноситься до більших ящіків

180÷12=15 більших ящіків

Відповідь:15