За день у саду зібрали 740 кг яблук.Частину яблук розклали в 26 ящиків по 10 кг у кожній а решту

розклали в більші ящики по 12 кг у кожній.Скільки всього використали ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Оводова Аня.

1) 26*10=260(кг) розклали у 26 ящиків
2) 740-260=480 (кг) решта
3) 480/12=40(ящ) розклали решту
4) 26+40=66(ящ) всього використали ящиків