Знайдіть закономірність та продовжи ряд чисел11,12,15,20,27 до десяти


Ответы на вопрос

Отвечает Ливак Ира.

Відповідь:

11, 12, 15, 20, 27, 36, 47, 60, 75, 92.

Покрокове пояснення:

Знайдіть закономірність та продовжи ряд чисел :

11, 12, 15, 20, 27 до десяти.

1) Знайдемо закономірність.

12 - 11 = 1

15 - 12 = 3

20 - 15 = 5

27 - 20 = 7

Як бачимо кожне наступне число більше попереднього на непарне число .

Пригадаймо : непарні числа ті , що не діляться націло на 2 .

Ряд непарних чисел в порядку зростання :

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 і т.д.

2) Продовжимо ряд чисел до 10 чисел.

Нам потрібно знайти наступні 5 чисел , отже потрібно послідовно збільшити числа на : 9, 11, 13, 15, 17. Знайдемо ці числа :

Отже наступне число , після 27 , буде більше на 9 :

27 + 9 = 36

Далі додаємо 11 :

36 = 11 = 47

Наступне число буде більше на 13 :

47 + 13 = 60

Число 60 збільшемо на 15 :

60 + 15 = 75 ;

І останне , десяте число буде :

75 + 17 = 92.

Ряд чисел буде мати вид :

11, 12, 15, 20, 27, 36, 47, 60, 65, 92