знайдіть: а) два числа, сума яких дорівнює (-20); б) два числа, частка яких дорівнює (-9); в) три

числа, добуток яких дорівнює (-320); г) два числа, різниця яких дорівнює (+5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Ордина Таисия.

Пошаговое объяснение:

А) -15 + (-5) = -15 - 5 = -20

Б) 45 : (-5) = -9

В) 16 * (-2) * 10 = -320

Г) -7 - (-12) = -7 + 12 = 5