Завдання 37 Обчисліть діаметр кола, довжина якого дорівнює 22,294 cм. Вважати П=3,14С ПОДРОБНЫМ

ОБЪЯСНЕНИЕМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Harchevnikov Artem.

Формула довжини кола: \displaystyle\mathsf{C=\pi d}. Так як довжина нам відома, замість "С" підставляємо 22,294 і виводимо діаметр "d", за увагу беремо п=3,14.

\displaystyle\mathsf{C=\pi *d}\\\displaystyle\mathsf{22,294=3,14*d}\\\displaystyle\mathsf{d=\frac{22,294}{3,14}=7,1 (cm.) }

Отвечает Потапов Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:L=Dп⇒D=

L/п⇒D=22,294/3,14=7,1

D=7,1см