Одна із сторін прямокутника дорівнює 7см а його площа 28см . знайдіть пераметер прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Касихан Аида.

Ответ:

22 см

Пошаговое объяснение:

Довжина = 7 см

Ширина - ?

S = 28 см²

Ширина = 28/7 = 4 см

P = 7+7+4+4 = 22 см