При якому значенні t значення виразу 3t -5 більше за значення виразу 7-4t на 2?


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Алсу.
Надіюсь ви зрозумієте, що я написала

Отвечает Белый Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3t - 5 = 7 - 4t + 2

3t + 4t = 2+7+5

7t = 14

t = 14:7

t = 2