Машина выехала из города в 10 часов и прибыла в деревню в 3 часа дня. С какой скоростью она ехала

если между городом и деревней 250 км Решите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.

Ответ:

3 часа - это 15:00 часов (по циферблату)

15 - 10 = 5 (часов) - машина была в пути.

250 : 5 = 50 (км/ч) - скорость машины.

Отвечает Морожкина Таня.

Ответ:

Згідно з формулою знаходження швидкості потрібно знати відстань та час, за який пройдено цю відстань.

1. Обчислимо чому дорівнює час, який машина перебувала в дорозі.

15 – 10 = 5 годин.

2. Визначимо швидкість, з якою машина проїхала відстань від міста до села.

250/5 = 50 кілометрів на годину.

Відповідь: 50 кілометрів на годину.

Пошаговое объяснение: