Знайдіть довжину дуги, що становить 37 кола, радіус якого дорівнює 49 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Чогыбаев Шалқар.

Ответ:

Довжина дуги кола дорівнює 42π см, або 131,88 см.

Пошаговое объяснение:

Знайдіть довжину дуги, що становить 3/7 кола, радіус якого дорівнює 49 см.

Довжина кола, радіус якого дорівнює r, обчислюється за формулою:

 \boxed {\bf C = 2\pi r}

Для того, щоб знайти частку від числа, треба поділити це число на знаменник та помножити на чисельник

Дано: r=49 см, l =  \frac{3}{7} \cdot C

Знайти: l

РОЗВ'ЯЗАННЯ

Довжина кола дорівнює:

C=2π•49= 98π (см)

Знайдемо довжину дуги кола:

l = 98\pi\cdot  \dfrac{3}{7}  = \bf 42\pi (см)

Або:

Так як π≈3,14, тому:

l = 42\cdot 3,14 \approx 131,88 (см)

Відповідь: 42π (см) або ≈131,88 (см)

#SPJ1