Альбом і фарби коштують разом 270 грн, олівці і фарби коштують 261 грн. Визнач ціну альбому,

коробки фарб і набору олівців, якщо за всю покупку заплатили 386 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Прудкий Макс.

Пошаговое объяснение:

386-261=125(грн)-альбом

386-270=116(грн)-олівці

125+116=241(грн)-альбом та олівці

386-241=145(грн)-фарби