Доповни короткий запис і схему. Розв'яжи задачу Альбом і фарби коштують разом 150 грн, а фломас-

тери та фарби коштують 140 грн. Визнач ціну альбому коробки фарб та набору фломастерів, якщо за всю по- купку заплатили 200 грн. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

290-200=90 грн. ціна фарби

150-90 =60 грн. ціна альбому

140-90=50 грн. ціна фломастеру

перевірка:

60+90=150 грн

50+90=140 грн.