Діагностувальна ... Завдання 7. Розглянь короткий запис. Розв'яжи задачу. Купили абрикоси і сливи.

За 4 кг абрикосів заплатили 150 грн. Скільки кг слив купили, якщо за них заплатили 300 грн? стільки ж у? 4 кг –150 грн -300 грн у?​

Ответы на вопрос

Отвечает Махнач Арсений.

Пошаговое объяснение:

300-150=150

150*4=600

600-300=300