7\8 - 5\12=48 : 0,6 обов'язково зробити перше​


Ответы на вопрос

Отвечает Манифат Артем.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

7/8 - 5/12 = 21/24 - 10/24 = (21-10)/24 = 11/24

48 : 0,6 = 80