Розв'яжіть рівняння: Впишіть правильну відповідь х- 6 5/9=-6 11/18 помогите пожалуйста очень срочно

даю 20 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ихсанов Нурлыхан.

Відповідь:

x=\frac{79}{6} або х=13\frac{1}{6}

Покрокове пояснення:

перетворюємо в неправильний дріб в правильний:
х-\frac{59}{9}=\frac{119}{18}
переносимо відомі в одну не відомі в іншу сторону

х=\frac{119}{18}+\frac{59}{9}
х=\frac{237}{18}
скорочуємо дріб
х=\frac{79}{6}=13\frac{1}{6}