Пішохід рухався 2 год зі швидкістю 4 км/год і 3 год зі швидкістют6 км /год. Знайди середню

швидкість руху пішохода на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Аминева Алина.

5.2 км/год

Пошаговое объяснение:

tпіш=3+2=5год

Sпіш=2*4+3*6=26км

Vсеред.=26:5=5.2км/год