тику Учимося застосовувати мате 1028. Мати доручила Сашкові купити 1,5 кг печива, 0,8 кг вафель і

0,5 кг цукерок. Чи вистачить Сашкові 360 якщо 1 кг печива коштує 96 грн, 1 кг вафель 240 грн? грн, 130 грн. а 1 кг цукерок акритого внаслідок недбалості водопро -допоможіть будь ласка даю 30​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Спочатку знайдемо вартість кожного виду продукту окремо:

- 1,5 кг печива коштує 1,5 * 96 = 144 грн

- 0,8 кг вафель коштує 0,8 * 240 = 192 грн

- 0,5 кг цукерок коштує 0,5 * 130 = 65 грн

Загальна вартість всіх продуктів:

144 + 192 + 65 = 401 грн

Отже, вартість всіх продуктів перевищує наявну суму в 360 грн. Сашкові не вистачить грошей для покупки усіх товарів. Можна спробувати зменшити кількість печива чи вафель, щоб зменшити загальну вартість. Наприклад, якщо зменшити кількість печива до 1 кг, то загальна вартість буде:

1 * 96 + 0,8 * 240 + 0,5 * 130 = 216 грн

Ця сума менша за наявну в 360 грн, тому Сашко зможе купити печиво, вафлі і цукерки за цією ціною.

Отвечает Красовская Виктория.

Ответ:

Відповідь ні. 144грн+192грн+65грн=401грн